O projektu Zelený Zlonín

V současné době probíhá výstavba pasivních domů u obce Zlonín, 7 km severozápadně od Prahy. V průběhu 3 let se postaví více než 100 pasivních domů, které mají unikátní technologie a technická řešení. Projekt Zelený Zlonín je svým rozsahem jedinečný v ČR. Domy splňují nejen náročná kritéria pro udělení statutu „pasivní dům“, ale nabízejí i mnoho dalších inovací, což jejich obyvatelům umožní vytvořit domov, který bude:

  • Ekonomický
  • Ekologický
  • Zdravý
  • Inteligentní
7 km

Severozápadně od Prahy

3 roky

Doba výstavby všech plánovaných RD

100 domů

Celkový počet pasivních rodinných domů

90 %

Úspora energií oproti běžnému RD

3D vizualizace interiéru

3D vizualizace interiéru 1. nadzemního podlaží referenčního rodinného domu byla zpracována na základě projektové dokumentace, cenové nabídky na vybavení a požadavcích investora.

Vzhledem k tomu bylo zapotřebí veškeré vybavení (nábytek a částečně stafáž) vymodelovat na míru přímo pro daný projekt – vybavení domácnosti referenčního RD bylo realizováno nábytkem z KIKA.

V současné době se dále pracuje na 3D vizualizaci 2. nadzemního podlaží.

© Copyright – Pavel Kohout – Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno!

© Copyright - Pavel Kohout - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno! - Enfold Theme by Kriesi
error: Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno!