Hasičská zbrojnice Dešná

Rekonstrukce jednopodlažní hasičské zbrojnice bez podsklepení se týká přístavby nové garáže na severovýchodní straně od objektu a samotné rekonstrukce stávajícího objektu.

Popis objektu

Přístavba garáže ke stávající hasičské zbrojnici je situována k severovýchodní straně. Přistavěná garáž je půdorysných rozměrů (š x d) 5,4m x 13,3m (délka přístavby je shodná se stávající délkou hasičské zbrojnice). Samostatný vjezd z jižní strany (stejně jako stávající hasičská) zbrojnice bude opatřený lamelovými vraty (3,5×3,6m). Vyrovnání různých výškových poměrů podlahy ve stávající hasičské zbrojnici a přístavbě je pomocí nového kovového schodiště umístěného v přístavbě.

Střecha přístavby je navržena mansardová. Vrchní část pokryta pozinkovaným plechem ve sklonu 6°. Spodní část kryta pálenými taškami ve shodném odstínu a tvaru, jako je krytina na stávající hasičské zbrojnici.

Na severozápadní straně nově přistavěné garáže hasičské zbrojnice je zároveň vystavěn sušák na hadice o celkové výšce 10m.

2

Rendery

Investor

Obec Dešná, Dešná 69, 378 73 Dešná

Zpracovatel

f-plan, spol. s r. o., náměstí Míru 460, 378 81 Slavonice

Zodp. projektant: Ing. Jiří Kopr
Projektant: Pavel Kohout

Projekt

2011

Realizace

2016 – 2017

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

© Copyright - Pavel Kohout - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno! - Enfold Theme by Kriesi
error: Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno!