Residence Ludwig Znojmo

Vizualizace bytového domu, jehož prováděcí projekt byl zpracován v roce 2010, která byla realizována pro reklamní agenturu, která během výstavby zajišťovala propagaci objektu pro prodej bytových jednotek.

Popis objektu

Navržený bytový dům je umístěný uprostřed vnitrobloku na ulici Rooseveltova. Novostavba bytového domu se nachází v lokalitě určené pro bytovou výstavbu, se stávající zástavbou řadových a samostatně stojících rodinných a bytových domů. Objekt výškově nepřesahuje stávající okolní zástavbu.

Budova je situována uprostřed pozemků určených pro stavbu směrem od severozápadu k jihovýchodu. Hlavní obytné místnosti jsou obráceny k jihozápadu. Navržená budova je hmotově rozčleněna do tří bloků s půdorysnými a výškovými posuny. Budova má jedno podzemní podlaží a čtyři až pět nadzemních podlaží, je zastřešena sedlovými střechami.

Každý ze tří bloků domu má svůj samostatný vstup do schodišťové haly s výtahem ze severovýchodní strany domu. Novostavba bude technologicky řešena ve třech blocích jako příčný nosný systém z monolitického betonu, od 3.NP v kombinaci betonových a zděných stěn. Doplňujícími stavbami hlavního objektu jsou venkovní úpravy – zpevněné plochy, oplocení, opěrné zdi, dětské hřiště a sadové úpravy.

8

Renderů

Investor

Agentura Bravissimo, Václavské nám. 1, 669 02 Znojmo

Zpracovatel

f-plan, spol. s r. o., náměstí Míru 460, 378 81 Slavonice

Zodp. projektant: Ing. Jiří Kopr
Projektant: Ing. Arch. Eva Marečková
3D vizualizace: Pavel Kohout

Projekt

2010 – 2014

Realizace

2014 – 2015

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

© Copyright - Pavel Kohout - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno! - Enfold Theme by Kriesi
error: Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno!