Kdo jsem…

Jmenuji se Pavel Kohout a pracuji jako vedoucí stavební projektant ve společnosti f-plan, spol. s r. o. Tato společnost se zabývá kompletní inženýrskou činností, projekčními pracemi od prvotních návrhů, studií, přes projekty pro územní a stavební řízení, až po prováděcí projekty se zajištěním veškerých specializací a rozpočtu.

Jak pracuji…

V rámci zaměstnání stavebního projektanta využívám a plně ovládám software Allplan, Autocad a okrajově Archicad.

3D vizualizace realizuji pomocí široké palety programů, primárně se však zaměřuji na práci v 3ds Max společně s Vray v kombinaci s Photoshopem.

Kde žiji a pracuji…

Společnost f-plan, spol. s r. o. sídlí v jihočeských Slavonicích.

Slavonice, někdy přezdívané „malá Telč“, jsou město v okrese Jindřichův Hradec, v moravské části Jihočeského kraje. Leží 11 km jihozápadně od Dačic, na česko-moravsko-dolnorakouském pomezí.

200 +

Stavebních projektů…

100 +

Spokojených klientů…

20 000 +

Odpracovaných hodin…

20 +

3D vizualizací…

3D interiéry

Vzhledem ke svému profesnímu zaměření se věnuji vizualizacím staveb – mimojiné interiérům. Vizualizace interiérů zpracovávám na základě podkladů a doplňuji je stafáží, případně modeluji vybavení a nábytek na míru – je tedy možné zpracovat jakýkoliv tvar a druh vybavení.

3D exteriéry

Vzhledem ke svému profesnímu zaměření se věnuji vizualizacím staveb – mimo jiné exteriérům. Vizualizace exteriérů zpracovávám na základě podkladů a projektových dokumentací a doplňuji je stafáží, případně modeluji objekty na míru – je tedy možné zpracovat jakýkoliv tvar a druh stavby a jejího okolí.

© Copyright - Pavel Kohout - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno! - Enfold Theme by Kriesi
error: Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno!